Studio jest dopełnieniem naszych fotograficznych możliwości. To w nim wykonujemy zdjęcia, które wymagają profesjonalnego i kontrolowanego oświetlenia. Jest to idealne miejsce na sesje noworodkowe, jest tam ciepło i przytulnie. Mamy spory zapas akcesoriów i detali, które pomagają upiększyć i uatrakcyjnić zdjęcia oraz w ciekawy sposób ukazać Wasze dzieciaczki. Nasze studio jest idealne do sesji dzieci praktycznie w każdym wieku. Mamy kącik dziecięcy gdzie rodzeństwo czekające na swoją kolej może odpocząć i się pobawić.

W studio nie ograniczamy się do fotografowania dzieci. Zapraszamy duże i małe rodziny na sesje rodzinne i ciążowe. Istnieje również możliwość wynajęcia naszego studio. Jeżeli jesteś początkującym fotografem, blogerką, albo zwyczajnie chcesz zrobić sobie studyjne zdjęcia zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy wynajęcie studio z tłami i oświetleniem - wystarczy, że przyniesiesz ze sobą aparat. 

Poza aspektami typowo fotograficznymi nasze studio jest też miejscem spotkań z naszymi klientami. Umawiamy się w nim między innymi na rozmowy o reportażach ślubnych. Na miejscu znajdują się wszystkie nasze pokazowe albumy, płyty, opakowania itp.

Sesję zdjęciową możemy wykonać u Ciebie w domu, lub w plenerze jeżeli pogoda dopisuje. Wycieczka do parku rozrywki, na plac zabaw, do lasu czy nawet zwykły spacer ulicami starówki są doskonałymi pomysłami na sesję rodzinną czy ciążową. Wiele z pozoru zwykłych miejsc może posłużyć jako doskonałe tło do portretów. Zapraszamy do oglądania naszych dotychczasowych realizacji w galeriach i na blogu.